Zbirni raspored
Pojedinačno - Odeljenja
Pojedinačno - Nastavnici

Tehnička škola Kosjerić
Školska godina: 2015/2016.


Raspored časova
једна

Važi od: 01.09.
 
R.br. Prezime i ime Osnovni predmet  

Ponedeljak

 

Utorak

 

Sreda

 

Četvrtak

 

Petak

  1 2 3 4 5 6 7   1 2 3 4 5 6 7   1 2 3 4 5 6 7   1 2 3 4 5 6 7   1 2 3 4 5 6 7
1. Jovanović Stana savremena vežbe    
IV/2
eop
III/1
sta
I/1
ose
I/1
spk
I/1
sa1
I/1
sa1
   
II/1
kpr
IV/2
eop
III/1
sta
IV/1
meb
IV/1
meb
II/1
ose
 
IV/1
sta
I/1
ose
II/1
ose
         
II/1
kpr
 
IV/1
sta
                   
I/1
sa1
I/1
sa1
2. dunjić mirjana poslovna informatika      
I/2
mat
I/2
mat
 
II/1
spk
         
I/2
mat
            III/1-poi III/1-poi III/1-poi III/1-poi
I/2
mat
   
I/1
mat
I/1
mat
IV/1-poi IV/1-poi IV/1-poi IV/1-poi  
I/1
mat
 
II/1-sav
sav
II/1-sav
sav
II/1-sav
sav
II/1-sav
sav
 
3. bogdanović milutin matematika     II/1 II/1               II/1                                                        
4. Kijačić Vesna engleski jezik             II/2 II/2                                                                
5. Joksimović Ljiljana hemija                           I/2   I/1                           I/1 I/2                  
6. Marić Željko fizicko vaspitanje                         II/2 III/1   IV/2         II/1 IV/1 I/2 IV/2         I/1 II/1 III/1 III/2       I/1 III/2 IV/1 II/2 I/2
7. Marjanović Aleksandar računari  
I/2-rii
rii
I/2-rii
rii
IV/2          
I/2-rii
rii
I/2-rii
rii
I/1-rii
rii
I/1-rii
rii
I/1-rii
rii
I/1-rii
rii
    IV/2-rač IV/2-rač IV/2           IV/2-rač IV/2-rač IV/2           IV/2-rač IV/2-rač          
8. Marjanović Ljiljana ustavno iprivredno pravo                                                                   IV/1 IV/1
IV/2
upg
  III/1 III/1  
9. Matić Duško engleski jezik                         IV/1   II/1       III/2 IV/1 I/1 II/1 IV/2-eng         III/1 I/2 III/1 I/1 IV/2-eng     II/1 III/2 I/1 I/2 IV/1 III/1
10. Matić Zora sociologija         II/1-gr III/2 III/1
IV/2
fil
                 
I/1-gr
I/2-gr
grv
III/1 III/2
I/2
muz
IV/2
fil
                                   
11. Bojović Jelena likovna kultura                               II/2                                                
12. Elčić Slavica srpski jezik   II/2                     II/1   II/2               II/1           II/1 II/2                    
13. Jeknić Danilo računari                    
II/2
pro
 
III/2-pro
pro
III/2-pro
pro
III/2-pro
pro
III/2-pro
pro
 
IV/2-pro
prv
IV/2-pro
prv
           
IV/2-pro
prv
IV/2-pro
prv
III/2
pro
II/2
pro
IV/2
pro
IV/2
pro
   
IV/2-pro
prv
IV/2-pro
prv
     
III/2
pro
 
14. Šarović Slavka matematika   III/1 III/1 IV/1 III/2         IV/2 IV/2               II/2 II/2           III/1 II/2   IV/2 III/2 III/2     II/2 III/2 IV/1 IV/1 IV/2    
15. Miletić Tomislav elektronika 1  
III/2
el2
II/2  
IV/2-rkm
rkm
IV/2-rkm
rkm
IV/2
rkm
I/2
oel
        III/2-e2m III/2-e2m III/2-e2m III/2-e2m    
I/2-oel
oel
I/2-oel
oel
II/2          
III/2
el2
II/2
III/2
mee
I/2
oel
            II/2
III/2
mee
I/2
oel
IV/2
rkm
16. Radović Goran poslovna ekonomija  
IV/1
ose
IV/1
mar
I/1
rac
IV/1
III/1
ose
       
IV/1
ose
I/1-rač
rac
I/1-rač
rac
I/1-rač
rac
I/1-rač
rac
III/1
meb
  III/1 II/1  
IV/1
mar
I/1       IV/1
III/1
ose
II/1              
III/1
meb
III/1 I/1    
17. Stefanović Milenko geografija          
II/1
ege
             
II/1
ege
                      I/2                 I/2          
18. Jovanović Slavica srpski jezik   IV/2 I/1   III/1 I/2       I/1   IV/1 IV/2         III/2 IV/1 I/1 IV/2         III/2 IV/1 I/2 III/1         III/2 III/1 I/2        
19. Đurić Ivan istorija                   II/1 I/1 I/2                   I/2 I/1 II/2   II/2 II/1                          
20. Gligorijević Slađana računovodstvo           IV/1 IV/1 II/1     III/1 III/1              
III/1-vež
vež
III/1-vež
vež
III/1-vež
vež
III/1-vež
vež
         
IV/1-vra
vež
IV/1-vra
vež
IV/1-vra
vež
IV/1-vra
vež
     
II/1-vež
vež
II/1-vež
vež
II/1-vež
vež
II/1-vež
vež
 
21. nebojša Verska nastava         II/1-ver   I/2     IV/1 III/2 II/2   IV/2 III/1     I/1-ver                                            
22. Jevtović Zoran osnove elektrotehnike  
I/2-rgm
rgm
I/2-rgm
rgm
III/2
del
IV/2-oau
oau
IV/2-oau
oau
III/2-die
del
   
I/2-rgm
rgm
I/2-rgm
rgm
III/2-die
del
  II/2
IV/2
oau
           
II/2
pre
II/2
pre
                        II/2
IV/2
oau
II/2
IV/2
oau
III/2
del
23. Jovanović Mira ekologija                                                   I/1 I/2             I/2 I/1          
24. Đoković Savo praktična nastava    
III/2
rač
II/2 II/2
II/2
elm
III/2-rač
rač
III/2
een
 
II/2
mer
 
III/2-rač
rač
    I/2 I/2  
II/2
ema
I/2-pra I/2-pra
III/2
een
III/2
rač
                                   
25. Pavlović Milanka fizika                                                             II/2 I/2     II/2   I/2      
Made by Ras TimeTable Software http://www.time-table.net